E rëndë: Ky është i riu që dyshohet se i dha fund jetës duke kërcyer nga ballkoni / FOTO ::

Gazeta Sinjali raportoi sonte për një ngjarje tragjike që ka ndodhur pak minuta më parë në Pejë, ku një person ka humbur jetën pasi ka rënë nga ballkoni i një banese. Sinjali mëson se viktima është Gentrit Miftari, rreth 30-vjeç dhe sipas informacioneve të para, ai dyshohet se i ka dhënë fund jetës së tij.… Continue reading E rëndë: Ky është i riu që dyshohet se i dha fund jetës duke kërcyer nga ballkoni / FOTO ::

Published
Categorized as Lajme

Ky është i riu që vdiq pasi dyshohet se ra nga ballkoni / FOTO++

Gazeta Sinjali raportoi sonte për një ngjarje tragjike që ka ndodhur pak minuta më parë në Pejë, ku një person ka humbur jetën pasi ka rënë nga ballkoni i një banese. Sinjali mëson se viktima është Gentrit Miftari, rreth 30-vjeç dhe sipas informacioneve të para, ai dyshohet se i ka dhënë fund jetës së tij.… Continue reading Ky është i riu që vdiq pasi dyshohet se ra nga ballkoni / FOTO++

Published
Categorized as Lajme

Ky është i riu që vdiq mbrëmë në Pejë, dyshohet të ketë rënë nga kati i lartë i banesës / FOTO

Gazeta Sinjali raportoi sonte për një ngjarje tragjike që ka ndodhur pak minuta më parë në Pejë, ku një person ka humbur jetën pasi ka rënë nga ballkoni i një banese. Sinjali mëson se viktima është Gentrit Miftari, rreth 30-vjeç dhe sipas informacioneve të para, ai dyshohet se i ka dhënë fund jetës së tij.… Continue reading Ky është i riu që vdiq mbrëmë në Pejë, dyshohet të ketë rënë nga kati i lartë i banesës / FOTO

Published
Categorized as Lajme

Ekskluzive: Ky është ish-polici serb i arrestuar në Veri! / FOTO::

Policia e Kosovës ka arrestuar një ish-pjesëtarë të Policisë së Kosovës nga veriu, Dejan Pantiqin, mëson Indeksonline. Pantiq, ish-pjesëtari i Policisë së Kosovës, i cili më 5 nëntor u largua nga ky institucion së bashku me kolegët e tij, ishte i punësuar në stacionin policor në Mitrovicë Veriore. Arrestimi i ish-zyrtarit policor është bërë në… Continue reading Ekskluzive: Ky është ish-polici serb i arrestuar në Veri! / FOTO::

Published
Categorized as Lajme

Ky është ish-polici serb i arrestuar në Veri! / FOTO

Policia e Kosovës ka arrestuar një ish-pjesëtarë të Policisë së Kosovës nga veriu, Dejan Pantiqin, mëson Indeksonline. Pantiq, ish-pjesëtari i Policisë së Kosovës, i cili më 5 nëntor u largua nga ky institucion së bashku me kolegët e tij, ishte i punësuar në stacionin policor në Mitrovicë Veriore. Arrestimi i ish-zyrtarit policor është bërë në… Continue reading Ky është ish-polici serb i arrestuar në Veri! / FOTO

Published
Categorized as Lajme

Ekskluzive: Ky është ish-polici serb i arrestuar në Veri! / FOTO++

Policia e Kosovës ka arrestuar një ish-pjesëtarë të Policisë së Kosovës nga veriu, Dejan Pantiqin, mëson Indeksonline. Pantiq, ish-pjesëtari i Policisë së Kosovës, i cili më 5 nëntor u largua nga ky institucion së bashku me kolegët e tij, ishte i punësuar në stacionin policor në Mitrovicë Veriore. Arrestimi i ish-zyrtarit policor është bërë në… Continue reading Ekskluzive: Ky është ish-polici serb i arrestuar në Veri! / FOTO++

Published
Categorized as Lajme

E rëndë: Vdes i riu kosovar në aksident trafiku në Itali / FOTO::

Nga një aksident me fatalitet ka mbetur i vdekur një i ri kosovar në Itali. Faqja lokale “Sje kaçanikli, nëse” shkruan se bëhet fjalë për nga Hani i Elezit. I ndjeri qe një kohë ishte duke qëndruar në shtetin italian ndërsa kishte emigruar kohë më parë nga Kosova.

Published
Categorized as Lajme

E rëndë: Ky është mërgimtari që vdiq në aksident trafiku / FOTO

Nga një aksident me fatalitet ka mbetur i vdekur një i ri kosovar në Itali. Faqja lokale “Sje kaçanikli, nëse” shkruan se bëhet fjalë për nga Hani i Elezit. I ndjeri qe një kohë ishte duke qëndruar në shtetin italian ndërsa kishte emigruar kohë më parë nga Kosova.

Published
Categorized as Lajme

E rëndë: Vdes i riu nga Kosova në aksident trafiku në Itali / FOTO++

Nga një aksident me fatalitet ka mbetur i vdekur një i ri kosovar në Itali. Faqja lokale “Sje kaçanikli, nëse” shkruan se bëhet fjalë për nga Hani i Elezit. I ndjeri qe një kohë ishte duke qëndruar në shtetin italian ndërsa kishte emigruar kohë më parë nga Kosova.

Published
Categorized as Lajme

Ky është polici që u plagos në veri (FOTO)

Mbrëmë Policia e Kosovës është sulmuar në fshatin Serbov të Zveçanit. Aty mbeti i plagosur një pjesëtar i policisë. Burime të “Indeksonline” bëjnë të ditur se sulmi kishte ardhur nga persona të armatosur me armë të gjata. I plagosur mbeti pjesëtari i NJRSh-së, E. Neziri, nga qyteti i Ferizajt. “Si pasojë e incidentit, një pjesëtar… Continue reading Ky është polici që u plagos në veri (FOTO)

Published
Categorized as Lajme