E rëndë: Burri vret gruan shtatzënë në Prishtinë / DETAJE


Një person dyshohet se ka vrarë bashkëshorten e tij shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Kjo ngjarje e tmerrshme ka ndodhur para pak minutash dhe akoma nuk dihen detaje.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar Policinë dhe drejtorin e klinikës, por ende nuk kanë kthyer përgjigje.

Published
Categorized as Lajme