E tmerrshme: Infermieret kosovare e rrahin një të moshuar, e tallin dhe e inçizojnë (VIDEO)::

Një veprim skandaloz është regjistruar në një qendër mjeksore në Kosovë. Nuk është bërë ende i ditur lokacioni ku ka ndodhur ngjarja por në të janë të përfshirë tri infermiere kosovare të cilat shihen duke e rr ahur një të moshuar.

Duke e inçizuar veprimin skandaloz, në video shihet se si njëra nga infermieret e g odet me sh uplaka disa herë të moshuaren.

Autoritetet e sigurisë pritet të mobilizohen së shpejti për të kapur të gjitha punëtorët shëndetësore të përfshira në rast./Indeksonline/

Videon e gjeni ne Instagram @REPUBLIKAON

https://www.instagram.com/REPUBLIKAON/

Published
Categorized as Lajme