Ky është mërgimtari kosovar që u vra në Gjermani (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku një shqiptar ka q ëlluar me th ikë dy persona.

Bëhet me dije se autori është një 33-vjeçar shqiptar, i cili p lagosi me th ikë pronarin e tij 50-vjeçar dhe kolegun.

Gjithçka ndodhur në një furrë kur s ulmuesi shqiptar q ëlloi me th ikë në qafë, kraharor dhe gj oks shefin dhe kolegun.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se v iktima është nga Prizreni.

RepublikaOnline ka siguruar fotografinë e v iktimës, N.Elshani, 28 vjeçar.

“A kti ka ndodhur papritur”, sqaron një hetues në lidhje me ngjarjen.

Sipas policisë, shefi 50-vjeçar i firmës së bojës dhe kolegu i tij 28 vjeçar (v iktima), janë nga Kosova./Indeksonline/

Published
Categorized as Lajme