“M’thanë hajde se krisi…”/ Flet babai i 25 vjeçarit që u vra ++

Një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Vitisë korrikun e vitit të kaluar, ku u vra me armë zjarri mërgimtari 25-vjeçar Arbnor Rama dhe mbetën të plagosur dy persona të tjerë. Pas më shumë se një viti nga ky rast, prindërit vazhdojnë të jetojnë me kujtimet e Arbnorit, teksa sot bëhen gati të marrin pjesë… Continue reading “M’thanë hajde se krisi…”/ Flet babai i 25 vjeçarit që u vra ++

Published
Categorized as Lajme

“M’thanë hajde se krisi…”/ Flet babai për djalin 25 vjeçar që iu vra / DETAJE

Një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Vitisë korrikun e vitit të kaluar, ku u vra me armë zjarri mërgimtari 25-vjeçar Arbnor Rama dhe mbetën të plagosur dy persona të tjerë. Pas më shumë se një viti nga ky rast, prindërit vazhdojnë të jetojnë me kujtimet e Arbnorit, teksa sot bëhen gati të marrin pjesë… Continue reading “M’thanë hajde se krisi…”/ Flet babai për djalin 25 vjeçar që iu vra / DETAJE

Published
Categorized as Kosovë

E rëndë: Kjo është gruaja që dyshohet se bëri vetëvrasje / FOTO

Një ngjarje e rëndë që ndodhi sot gjatë ditës ka tronditur jo vetëm qytetin e Podujevës, por edhe më gjerë. Një grua dyshohet se vendosi t’i japë fund jetës së saj duke kërcyer nga një lartësi në një objekt fetar në rrugën ‘Ali Ajeti’, raporton Gazeta Sinjali. Sinjali mëson se viktima është Kimete Islami, 58-vjeçare.… Continue reading E rëndë: Kjo është gruaja që dyshohet se bëri vetëvrasje / FOTO

Published
Categorized as Lajme

E rëndë: Kjo është gruaja që dyshohet se kreu vetëvrasje / FOTO ++

Një ngjarje e rëndë që ndodhi sot gjatë ditës ka tronditur jo vetëm qytetin e Podujevës, por edhe më gjerë. Një grua dyshohet se vendosi t’i japë fund jetës së saj duke kërcyer nga një lartësi në një objekt fetar në rrugën ‘Ali Ajeti’, raporton Gazeta Sinjali. Sinjali mëson se viktima është Kimete Islami, 58-vjeçare.… Continue reading E rëndë: Kjo është gruaja që dyshohet se kreu vetëvrasje / FOTO ++

Published
Categorized as Lajme

“T’i lyej gishtat me mjaltë dhe t’i lëpij një nga një”/ Ky është kosovari që u kap në biseda me të mitura (FOTO) ++

Numri i rasteve të ngacmimeve, suImeve dhe dh unës s**ksuaIe ka marrë përmasa shqetësuese në Kosovë. Gazeta Sinjali në vazhdimësi ka raportuar për raste të tilla, ku viktimat shpesh herë janë vajza të mitura, të cilat keqpërdoren s**ksuaIisht nga persona të rritur. Një rast i tillë është zbuluar ditë më parë në Prizren, ku një… Continue reading “T’i lyej gishtat me mjaltë dhe t’i lëpij një nga një”/ Ky është kosovari që u kap në biseda me të mitura (FOTO) ++

Published
Categorized as Lajme

“T’i lyej gishtat me mjaltë dhe t’i lëpij një nga një”/ Kosovari që u kap në biseda me të mitura (FOTO)

Numri i rasteve të ngacmimeve, suImeve dhe dh unës s**ksuaIe ka marrë përmasa shqetësuese në Kosovë. Gazeta Sinjali në vazhdimësi ka raportuar për raste të tilla, ku viktimat shpesh herë janë vajza të mitura, të cilat keqpërdoren s**ksuaIisht nga persona të rritur. Një rast i tillë është zbuluar ditë më parë në Prizren, ku një… Continue reading “T’i lyej gishtat me mjaltë dhe t’i lëpij një nga një”/ Kosovari që u kap në biseda me të mitura (FOTO)

Published
Categorized as Lajme

“T’i lyej gishtat me mjaltë dhe t’i lëpij një nga një”/ Ky është kosovari që u kap në biseda me të mitura (FOTO) ++

Numri i rasteve të ngacmimeve, suImeve dhe dh unës s**ksuaIe ka marrë përmasa shqetësuese në Kosovë. Gazeta Sinjali në vazhdimësi ka raportuar për raste të tilla, ku viktimat shpesh herë janë vajza të mitura, të cilat keqpërdoren s**ksuaIisht nga persona të rritur. Një rast i tillë është zbuluar ditë më parë në Prizren, ku një… Continue reading “T’i lyej gishtat me mjaltë dhe t’i lëpij një nga një”/ Ky është kosovari që u kap në biseda me të mitura (FOTO) ++

Published
Categorized as Lajme

Momenti kur familja Halimi fali gjakun e djalit që vdiq dje (VIDEO)

Familja Halimi nga Shtedimi i Podujevës ka falur gjakun e 30 vjeçarit Adnan Halimi, i cili vdiq mbrëmë si pasojë e aksidentit në rrugën Prishtinë – Merdarë, gjegjësisht në fshatin Shtedim. “Prindërve të Adnanit sot ju ka përtri edhe një pikëllim se para edhe 8 viteve edhe Elhamin e keni përcjellë kësisoji, mirëpo jeta tek… Continue reading Momenti kur familja Halimi fali gjakun e djalit që vdiq dje (VIDEO)

Published
Categorized as Lajme

Momenti kur familja Halimi fali gjakun e djalit që vdiq në aksident (VIDEO) ++

Familja Halimi nga Shtedimi i Podujevës ka falur gjakun e 30 vjeçarit Adnan Halimi, i cili vdiq mbrëmë si pasojë e aksidentit në rrugën Prishtinë – Merdarë, gjegjësisht në fshatin Shtedim. “Prindërve të Adnanit sot ju ka përtri edhe një pikëllim se para edhe 8 viteve edhe Elhamin e keni përcjellë kësisoji, mirëpo jeta tek… Continue reading Momenti kur familja Halimi fali gjakun e djalit që vdiq në aksident (VIDEO) ++

Published
Categorized as Lajme

E rëndë: Vdes në moshë të re vajza kosovare / FOTO

Ka vdekur në moshen 21 vjecare Lirije Luma nga fshati Glloboçicë e Kaçanikut Lajmin e kanë bërë të ditur familjaret e 21 vjecarës në Facebook Postimi i plotë: “Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi” Të nderuar familjar, miq e dashamirë, me dhimbje të thellë ju njoftojmë se sot ka ndërruar jetë motra… Continue reading E rëndë: Vdes në moshë të re vajza kosovare / FOTO

Published
Categorized as Kosovë