“Veq po bi pak po pushoj”, flet nëna e 19 vjeçares që u vetvra (VIDEO)

Mbrëmjen e së ejtes (07.09.2022) qyteti i Mitrovicës dhe e gjithë Kosova u t rondit nga vdekja t ragjike e 19-vjeçares nga fshati Vinarc i Epërm. Betina Ymeri kishte vendosur që t’i japë fund jetës së saj, si pasojë e gjendjes së rëndë emocionale në të cilën ndodhej shkaku i k ërcënimeve serioze nga i… Continue reading “Veq po bi pak po pushoj”, flet nëna e 19 vjeçares që u vetvra (VIDEO)

Published
Categorized as Lajme