Gjendet gruaja nga Skënderaj, kthehet në shtëpi në gjendje të mirë (VIDEO)

Një grua e moshuar, nga fshati Vajnik i komunës së Skenderajt, është larguar nga shtëpia e saj dje. Por tani e njëjta është gjetur dhe është kthyer në gjendje të mirë në shtëpi, njofton Ridvan Tahiri nga grupi për kërkimin e personave të humbur.

Tahiri i ka falënderuar të gjithë personat që ishin pjesë e kërkimit deri në mëngjes.

Njoftimi i tij i plotë:

Falenderim per te gjithe ata qe ishin ne mbeshtetje te grupit deri ne mengjes.

Zonja eshte gjetur nga familjaret dhe eshte kthy ne shtepi dhe per momentin eshte ne gjendje te mir.
Me respekt
“Vullnetaret”

Published
Categorized as Lajme