“Më ka rrahur gruaja“, Burri kosovar kërkon ndihmë në Polici

Një grua nga Podujeva pas një mosmarrëveshje e ka rrahur burrin e saj.

Policia njofton se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti në procedurë të rregullt, përcjell Klankosova.tv.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja tij e dyshuara femër kosovare. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Published
Categorized as Lajme