Dëgjohen britma e të qara, pamje nga vendi ku u vra 22 vjeçari kosovar (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë pak para mesnatës në Lipjan. Nga Policia e Kosovës për Nacionalen kanë konfirmuar se si pasojë e një mosmarrveshjeje në mes të disa personave në rrugën “Lidhja e Prizrenit” të këtij qyteti, një person është v rarë si dhe dy të tjerë janë pIagosur.

E gjithë ngjarja sipas policisë, ka ndodhur rreth roës 23:40 të së premtës.

“Rreth orës 23:40, policia ka marrë informatën për një v rasje të ndodhur në një lokal në rrugën ”Lidhja e Prizrenit” në Lipjan.

Menjëherë pas marrjes së informatës policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme që konsistojnë në hetimin e rrethanave që karakterizojnë ngjarjen”, thuhet në përgjigjen e Policisë.

Published
Categorized as Lajme