I riu kosovar që vdiq sot ishte punëtor shëmbullor, ai la pas gruan dhe tre fëmijë

I riu nga Nekoci i Drenasit, Arton Zeka ka vdekur papritmas sot derisa ishte për pushime jashtë Kosovës, shkruan portali rajoni.org.

Kompania ku punoontë Artoni ka dalë me njoftim për këtë rast të rëndë:

Me pikëllim të thellë, njoftojmë se ka ndërruar jetë kolegu dhe miku ynë Arton Zeka.

Kolegu jonë ndërroi jetë papritmas sot me 04 gusht 2022. Ai ka qenë pjesë e ekipit të një marketi, që prej hapjes së pikës së Marketit për materiale ndërtimore në Drenas.

Ai ishte fytyra që gjithmonë përshendeste secilin me buzëqeshje dhe do të bënte gjithçka për të përkrahur dhe ndihmuar këdo.

Kontributi dhe përkushtimi i tij në punë në këtë kompani ishte shembull, dhe si shembull gjithmonë do të mbahet në mend.

Ngushëllimet tona më të thella shkojnë për familjen dhe miqtë.

Arton Zeka la pas gruan dhe tre fëmijë.

Published
Categorized as Lajme