E FUNDIT: Edhe përkundër vendimit të Qeverisë, në Merdare po aplikohet reciprociteti (VIDEO)

Edhe përkundër vendimit të Qeverisë së Kosovës, në pikën kufitare në Merdare Policia e Kosovës ka nisur me aplikimin e reciprocitetit përmes një dokumenti të vetëm

Kështu të pakten duket nga video e transmetur nga Telvizioni Kanal10, gazetarët e të cilit televizion ndodhen atje dhe po transmetojnë direkt nga pika kufitare në Merdare, shkruan RepublikaOnine

Nga pamjet u pa që Policia e Kosovës po lëshon dokumente, duke aplikuar reciprocitetin.

Për më shumë deta ju njoftojmë në vazhdim.

Published
Categorized as Lajme