Cili politikan ka gruan më të bukur? (FOTO)

Në shumicën e kohës jemi mësuar t’i shohim politkanët tanë në jetën e punës, por edhe nga ana familjare ata janë të përkushtuar, ku në çdo event paraqesin bashkëshortet e tyre.

Në vazhdim media ju sjell disa nga politikanët në krah me bashkëshortet e tyre bukuroshe.

Kadri dhe Violeta Veseli

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, është i martuar me Violetën e cila është mjaft e zonja dhe në çdo event Violeta është pranë tij.

Lutfi Haziri dhe Myrvete Bajrami

Gruan e të parit të Gjilanit, Myrvete Hazirin e njohim që një kohë të gjatë me paraqitje në ekranet televizive me profesion si këngëtare.

Ramush Haradinaj & Anita Muçaj

Gruaja bukuroshe e Ramushit, me profesion është moderatore në RTK, dhe të cilën poashtu e njohim prej kohësh në ekranet televizive.

Hashim & Lumnije Thaçi

Ish-Presidenti Hashim Thaçi është i martuar me Lumnije Thaçin, një zonjë e vërtetë dhe profesioni i saj është profesoreshë në Universitetin Fama.