Fansja e “çmendur” e Butrint Imerit dhe reagimi i saj epik kur ai hyn në skenë (VIDEO)

“AlbaFestival” është njëri nga festivalet më të mëdha që mbahet për diasporën kosovare në Zvicër, shkruan RepublikaONline.net

Në këtë festival sivjet kënduan shumë fytyra publike të estradës sonë.

Loredana, Mozzik, DonXhoni, Tayna, Butrint Imeri, e shumë të tjerë.

Një moment cka vlen të cekët ishte edhe reagimi i një fanse të flaktë të këngetarit të njohur kosovar, Butrint Imeri./RepublikaOnline.net

Reagimi i saj ishte epik, e për më shumë flet edhe vet fansja:

Published
Categorized as Lajme