Çmenduri kosovare, këngëtari bashkë me dasmorë futen në pishinë (VIDEO)

Këngëtari, Kristë Lleshaj ka publikuar një video të një ahengu në rrjetin social “Facebook”.

Në këtë video, shihen këngëtari së bashku me dasmorët teksa kërcejne në pishinë dhe këndojnë.

“Keshtu kallet atmosfera per Martesen e Marjanit me Kristjanen qofshin te lumtur gjithmonë”, ka shkruar Lleshaj.

Për ta shikuar videon,