E dhimbshme: Vdes i riu kosovar (FOTO)

Sot ka ndërruar jetë nga një sëmundja e rëndë i riu kosovar, Flamur (Behxhet) Hetemi nga Bistrica, shkruan Republika Online.

I ndjeri që disa kohë po përballej me sëmundje të rëndë, si dhe po trajtohej në një spital, në Stamboll të Turqisë.

Për vdekjen e të riut kanë njoftuar familjarët e tij, nëpermjet rrjetit social facebook.

Ky është postimi i plot i familjarëve.

Të nderuar miq, familjarë.

Me dhimbje dhe pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot, në moshën 18 vjeçare, pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë Flamur (Behxhet) Hetemi.
Zoti i madhërishëm e mëshiroftë shpirtin e ti🙏

Per ceremoninë e varrimit do të njoftoheni me kohë.

Published
Categorized as Lajme